Industriada 2018 – Zabytkowa Kopalnia Srebra

Informujemy, że MZKP Tarnowskie Góry w związku z inauguracją INDUSTRIADY w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach, uruchomi specjalną bezpłatną linię autobusową 8 czerwca 2018r kursującą po trasie „Tarnowskie Góry Dworzec” –  „Tarnowskie Góry Kopalnia Zabytkowa” o nazwie „INDUBUS”. Autobus będzie kursował z 30 minutową czestotliwością zaczynając o godzine 17:00 i wykonując ostatni kurs o godz. 24:00. Linia obsługiwana będzie ze stanowiska numer 2.


Brodka, Paulina Przybysz, Praktyczna Pani, Dj Lazy One, a także iluminacje świetlne zabytkowych maszyn, warsztaty, instalacje interaktywne i pokazy filmowe. To atrakcje tegorocznej inauguracji INDUSTRIADY, popularnie zwanej ROZRUCHEM. W tym roku odbędzie się on w Zabytkowej Kopalni Srebra. To będzie najbardziej wystrzałowy wieczór w regionie.

W tym roku INDUSTRIADA przypomina mniej znane, kobiece oblicze przemysłu. Festiwal osiągnie pełną moc w sobotę 9 czerwca, ale dzień wcześniej, w ośmiu zabytkach, odbędzie się piątkowy rozruch maszyn. To cykl wydarzeń, który powstał na prośbę tych uczestników święta Szlaku, dla których jeden dzień to za mało.

Tegoroczna inauguracja INDUSTRIADY odbędzie się w piątek 8 czerwca na terenie Skansenu Maszyn Parowych przy Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Strona Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach